Volná místa – Obchodní oddělení

Rosteme! Hledáme dalšího kolegu do obchodního oddělení. Jsme produkční společnost vyrábějící špičková videa a filmy, tedy produkty, o které mají zákaznici zájem.

Video se čím dál častěji používá k prezentování schopností zboží a služeb. Dříve měly výrobky své katalogy a fotografie, dnes mají svá produktová videa. Ale co víc – trh zaplavují globalizované služby a elektronická komunikace – to jsou všechno produkty, které jsou nehmotné a vyfotit se nedají, představit se dají efektivně prakticky jen videem.

Video nejrychleji osloví, nejrychleji vysvětlí, nejrychleji se šíří. Jedno video udělá toto vše tisíckrát nebo milionkrát a je proto nejlevnější a nejefektivnější cestou, jak předat potenciálnímu zákazníkovi prvotní, hlubší nebo i odbornou servisní informaci o produktu.

Ale ne každý umí video vyrobit tak, aby opravdu oslovilo, opravdu sdělilo a přitom zanechalo vysoce pozitivní dojem. A aby zapadlo do stávajícího marketingového rámce firmy, nebo vytvořilo rámec nový, respektující firmou používané metody komunikace.

A to je věc, kterou umíme. Opravdu.

Co děláme?

Komerční videa – televizní spoty, prezentační videa, company profile, videa s virálním potenciálem
Produktová videa – produktová videa, success stories
Animace – např. pro prezentační a výuková videa
Dokumenty – filmy, časosběrné dokumenty
Přenosy – klasické živé televizní přenosy, vícekamerové záznamy, lokální přenosy např. jako součást show

Co chceme?

Hledáme obchodníka pro vyhledávání a udržování klíčových partnerů a pro obchodní rozvoj samostatných projektů. Obchodníka s praxí min 3 roky v obchodu a s řízením projektů a lidí. ŘP sk. B s několikaletou praxí, angličtina min. na úrovni B2.

Co nabízíme?

Práci v Brně, vztah ideálně formou externí smlouvy, podíl na obratu, jistotu bezchybné platební morálky, image solidní firmy, mladý kolektiv, podporu obchodních aktivit, refundaci prvních měsíců.

Zaujala tě naše nabídka?

Pokud tě zaujala naše nabídka, tak sedni a… Ne, rozhodně neposílej CV. Vše, co nám chceš říci, natoč na video, to uploadni na Youtube a pošli nám odkaz na jobs@pxpro.cz. Použij třeba obyčejný mobil, technické provedení není rozhodující. Když to uvážíš za nutné, klidně do videa stříhej (youtube ti pomůže). Více než dvě minuty nejsou nutné, v nich jistě řekneš to opravdu podstatné, co chceme slyšet. A protože jsi obchodník, víš, jak a co chceš říct.